Voorjaarskledingbeurs 24 maart

Voorjaarskledingbeurs 24 maart

De voorjaarskinderkledingbeurs zaterdag a.s. gaat door! Tussen half 10 en 11 uur welkom in de zalen van de Stinskerk! Mocht je nog even willen meehelpen op vrijdagavond vanaf 18:30 uur of op zaterdagochtend, laat het ons even weten. Ook als je nog een code wilt: het kan nog. Stuur dan even een mail naar beurzen@wijkverenigingwvf.nl

De allerlaatste beurs…

Wel zal dit waarschijnlijk de laatste beurs zijn. Er zijn helaas geen nieuwe werkgroepleden aangemeld om het werk voort te zetten.
En via Marktplaats en Facebook-groepen wordt steeds meer kleding aangeboden.
Dit doet ons als werkgroep groot verdriet. De beurzen zijn zo leuk! Het is al zo’n lange traditie! En zo mooi om kleding of speelgoed te kunnen kopen en verkopen voor leuke prijzen. En wat dacht je van duurzaamheid, en milieu.. Maar het moet wel allemaal even georganiseerd worden. En het moet ook leuk blijven, want we doen het allemaal vrijwillig, en naast ons drukke bestaan… Ondanks onze inspanningen is het ons niet gelukt om nieuwe mensen te vinden. Zaterdagmiddag nemen wij definitief een besluit. Vriendelijke groet, Werkgroep Beurzen